​Ing. Tibor Antony, ​výživový poradca, franchisant

Ing. Tibor Antony

​ Prvú výživovú poradňu NATURHOUSE sme spolu s manželkou otvorili v októbri 2010, číže patríme už medzi zaslúžilých matadorov tejto značky na Slovensku. Rozhodol som sa na základe stretnutia s pánom Gondom v máji 2010, ktorý je držiteľom master licencie, a presvedčil ma hlavne ako človek a charizmatický manažér, ktorý vie aj ľudsky pomôcť ak je to potrebné.

V zásade sa dá povedať , že sme ako manželia hľadali formu podnikania, kde rozhodujú odborné schopnosti človeka a to, že chceme pomáhať ľudom k získaniu zdravej hmotnosti a pevného zdravia, čo systém NATURHOUSE zabezpečuje v plnej miere.

Sme radi, že sme členmi úspešného tímu, ktorý sa neustále rozvíja a spoločne posúvame hranice zdravého životného štýlu viac a viac dopredu. Osobne som rád a ctím si, že som dostal v začiatkoch možnosť a osobne som prispel aj svojimi manažérskymi schopnosťami k rozvoju NATURHOUSE ako takého na Slovensku.

Je to neuveriteľné, ale v našej poradni v Košiciach si za necelých 6 rokov upravilo úspešne hmotnosť už viac ako 4 500 klientov a premerali sme viac ako 22 000 ľudí.